www.bydlimelevne.cz

3. Dodání zboží, způsoby dodání

Prodávající s kupujícím se dohodli na níže uvedených způsobech dodání zboží (viz bod 3.1, 3.2., 3.3. a 3.4) na území České republiky. Podmínkou pro dodání zboží v uvedeném termínu jsou:

  • ověření objednávky
  • volné skladové zásoby objednaného zboží v objednaném množství na elektronické objednávce

Objednané zboží je expedováno nejbližší možný den po splnění výše uvedené podmínky pro dodání zboží.V drtivé většině případů doručujeme do 5 pracovních dnů.

3.1 Na adresu dodání s dobírkou

Zboží je zasláno dopravcem na dobírku. Dopravce doručuje zásilky v pracovních dnech do max. 5 dnů od okamžiku expedice. V případě, že zboží není skladem, prodejce kontaktuje kupujícího a domluví termín dodání.

3.2 Na adresu dodání bez dobírky

Zboží je dodáno za stejných podmínek jako s dobírkou s tím, že si kupující dohodne s prodávajícím individuální způsob platby.

Kupující je povinen převzít objednané zboží od třetí osoby ( logistického partnera prodávajícího), která mu toto dodá prostřednictvím dopravce. Prodávající jako dlužník s tímto způsobem splnění závazku dodat objednané zboží souhlasí.

 

4. Dopravné

K ceně zboží je účtováno dopravné. Cena dopravného je kalkulována v průběhu  uzavírání objednávky a kupující je o jeho výši zřetelně informován. V současné době je to pouze 300,- kamkoliv v České republice, Praha pouze 200,- při objednávce nad 10.000,- zdarma


Termín doručení viz Doprava a doručení.